Sbírka UMT aktualizace

16.06.2022

Od spuštění kampaně se podařilo vybrat úžasných 375.759 ,- Kč.

Vážení hráči, rodičové, příbuzní a přátelé Unionu Vršovice,

Velmi děkujeme, že Vám leží na srdci jak to bude na Unionu vypadat a jak se bude Vašim dětem a vnoučatům sportovat a investovali jste do nich kromě péče, lásky a výchovy i svoje mnohdy těžce vydělané peníze.

Koneckonců Union jsme my všichni, protože bez Vás a Vaší podpory by se žádná aktivita na této úrovni dělat nedala. Takže jestli jste ještě nepřispěli a můžete si to dovolit, tak máte možnost nechat se zapsat na tabuli štědrých :) Stejně tak pokud byste věděli o někom kdo by rád upřednostnil pomoc s rozvojem dětského sportování před finančním úřadem, nasměrujte ho na náš web nebo mu dejte informace z tohoto mailu.

Pevně věřím, a mělo by to tak být, že se od září budeme prohánět po nové umělce.

Volné sektory jsou ještě (tučně):

PO - 22x za 1000,- Kč

A,B,C,D jsou zamluveny a všechny

S - zamluveny a zaplaceny všechny

P - zamluveny, zaplaceny oba

R a VS - zamluveno, zaplaceno

MV - zamluveny a zaplaceny oba

K - zamluveny a zaplaceny oba

VV - volný jeden za 30000,- Kč

Pojmenování umělky za 200 000 ,- Kč je také stále volné.

Vzhledem k tomu, že je ještě určitě stále dost lidí, kteří chtějí přispět, přidělali jsme sektory ZB za 5000,- Kč 12x volný

Je samozřejmě stále možné přispět i menší částkou, každá stovka se počítá. Je možné si třeba zaplatit sektor s někým napůl, nebo přispět jen tak. Všichni dárci budou někde uvedeni. FB, Web, tabule, nástěnka a jiné.

V příloze zasíláme plánek. Samozřejmě tabule bude po skončení akce vyrobena profesionálně a bude celá i jednotlivé sektory mnohem větší a čitelnější. Zkontrolujte si prosím jestli jste po zamluvení sektoru na plánku uvedeni a jestli je název tak jak jste chtěli (pokud jste jej uvedli). Změny názvu jsou stále ještě možné.

Díky a níže ponechávám instrukce k platbám

PO 1000,- Kč

ZB 5000,- Kč

VV 30 000,- Kč
Pojmenování umělky 200 000,- Kč nebo nejvyšší nabídce.

Instrukce ke sponzorství: Na email sprava.forejt@seznam.cz mi napište o jaký sektor máte zájem a jak byste ho chtěli pojmenovat. Pošlete peníze na účet klubu 35-2408000257/0100. Do poznámky uveďte své jméno a UMT. Předseda klubu Vám následně, pokud to bude Vaše přání, může vystavit potvrzení/darovací smlouvu pro daňové účely.

Informace pro sponzory, kteří chtěli potvrzení pro daňové účely: Prosím zeptejte se v kantýně Jardy Sucháče, jestli tam konkrétně to Vaše již neleží od předsedy klubu podepsané. Je to trošku složitější akce, tak jsem je nechal tam. Děkuji za pochopení a Vaši vstřícnost.

Za výbor Unionu Vršovice
Láďa Forejt