Trenéři Michal Bareš a Michal Pazdera hodnotí zimní přípravu mužů

14.04.2022

Zimní příprava A-týmu pohledem trenéra Michala Bareše:

Zimní příprava začala 7. ledna na Junioru a celý leden jsme trénovali třikrát v týdnu. S docházkou jsem příliš spokojený nebyl, moc se nás nescházelo, ale to se nedá nic dělat. Jak říkám: ,,Pracovat se musí s tím co máš..... Od února jsme začali hrát přátelská utkání, celkem jich bylo sedm. Jak jsem nebyl spokojený s účastí na trénincích, tak zápasy nám vcelku vyšly. Jen bych rád zapomněl na jednu "facku", kterou jsme dostali od Jinočan, s těmi jsme prohráli 0:7...

Povedlo se nám přivést dva hráče a z ,hostování, se nám vrátil Bláha. Odešel Kubelka a na půl roku do Portugalska na Erasmus odjel Kadeřábek.

Příští zápas doma-pátek 15. 4. 2022 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. - FC TEMPO PRAHA, z.s. "A"

Zimní příprava B-týmu pohledem trenéra Michala Pazdery:

Zimní příprava začala už 12. ledna spolu s A-mužstvem. Snažili jsme se trénovat třikrát týdně, v pondělí na umělce PSK Unionu Strašnice, ve středu v domácích podmínkách a v pátek na umělce na Junioru. Podmínky byly tudíž velmi dobré, ale účast hráčů béčka byla velmi, jak to říct slušně, "mizerná" až na pár jedinců (Fousek, Šnobl, Pinc, Pavlíček, Hájek, Adámek), kteří chodili vcelku pravidelně. Příprava byla zpočátku zaměřená na nabírání fyzické kondice, ale většinou se vše dělo s míčem a postupně přišli na řadu herní prvky.

Z posil můžeme přivítat zejména Pavla Pince, který bude určitě výraznou posilou, a dále chceme začleňovat do B-týmu některé dorostence, kteří budou v létě končit v dorostu. Také pak doufáme v uzdravení Davida Petržilky, který by se měl pomalu vracet po zranění.

Bohužel jsme však zaznamenali i některé odchody, zejména Marek Novotný bude určitě scházet, ale jsme přesvědčení, že vše společnými silami zvládneme a budeme se posouvat v tabulce vzhůru. Zatím nám patří páté místo, ale chceme do první trojky. Jen je škoda začátku podzimu, který nám vůbec nevyšel...

Příští zápas doma: pátek 15. 4. 2022 13:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. "B" - FK Dukla Jižní Město z.s. "B"