Mladší dorost-letní příprava

13.08.2021

Mladší dorost má letos v přeboru ty nejvyšší cíle a podřídil tomu už červnový program, kdy se zúčastnil letní ligy, v níž odehrál zápasy s velmi kvalitními protivníky (mj. Bohemians, Tempo, Admira). 

Postupně šla nahoru fyzická kondice i herní úroveň hráčů, kterou se podařilo dorostencům s menším poklesem udržet až do soustředění, na němž odehráli tři vítězné zápasy. Ve třech dnech proti účastníkům středočeského přeboru nastříleli celkem 23 branek. Přestože číslo trochu zkresluje poslední zápas odehraný v netradičním formátu 8+1, je vidět, že formu má mužstvo slušnou. Před vstupem do přeboru ho čeká ještě generálka v Hostivaři.

Ačkoliv je o hráče zájem z vyšších soutěží, pro podzimní sezónu se podařilo udržet celý kádr, který je pohromadě již několik let. Pozitivní je také propojování s muži, jenž je pro obě strany přínosné a mělo by nadále pokračovat. Asi největší starost trenérů jsou aktuálně zdravotní trable některých hráčů, ale vypadá to, že až na jednu výjimku by mělo být všech dvacet členů kádru na sezónu připraveno.

Los si s týmem trochu pohrál, když hned první zápas hostí doma největšího soupeře z Libuše. Tímto všechny příznivce Unionu zveme na utkání, které se odehraje v neděli 29.8. v 17:00.

Krátká fotogalerie ze soustředění MD.