Novinky

Po mnoha měsících a letech snažení a žádostí se klubu konečně podařilo získat veškerá povolení a dotace na rekonstrukci hřiště s umělým povrchem. Práce budou zahájeny již v květnu a umělka by měla být hotová do konce srpna tohoto roku.

Sportovní klub Union Vršovice přijímá do svých řad sportovce od nejmenších dětí až po dospělé. Máme týmy všech věkových kategorií (děti/přípravky, žáky, dorost, muži. Přijďte rovnou na trénink na naše hřiště Na Vrších 1, Praha 10. Tréninky přípravek: po-st-pá od 16.00 hod. nebo volejte trenérovi příslušné věkové kategorie (kontakty dole na záložce...

Mladší dorost má letos v přeboru ty nejvyšší cíle a podřídil tomu už červnový program, kdy se zúčastnil letní ligy, v níž odehrál zápasy s velmi kvalitními protivníky (mj. Bohemians, Tempo, Admira).

Dobrý den, s letním zpravodajem ani pořádně nevím kde začít... Nejlepší by bylo se vrátit někam do května 2021, kde se konečně mohlo začít trénovat ve větším počtu.

Starší dorost zahájil přípravu tréninky na hřišti Unionu koncem července, týden před soustředěním. Letní soustředění týmu se uskutečnilo již tradičně ve Starých Splavech, kde tým absolvoval kromě klasických tréninků i zápas s místním týmem.

A to díky Martinovi Kadečkovi z týmu starších žáků. Martin se účastnil ve škole projektu "Žáci píší noviny" a úspěšně prošel výběrovým řízením. Celý článek je samozřejmě čistě jeho samostatná práce. Celá Praha 10 si tak může přečíst článek o Unionu.